LV RU
Jaunumi


Galerija
» Par mums »

Zīmols CHIPTUNING.LV Latvijas tirgū ir pazīstams jau no 2004. gada. CHIPTUNING.LV ir pirmais auto jaudas palielināšanas profesionālais uzņēmums Latvijā.

Šo gadu laikā esam palīdzējuši palielināt dzinēja jaudu un samazināt degvielas patēriņu vairāk kā 3000 tehnikas vienību – vieglajām un kravas automašīnām, traktoriem, meža tehnikai, kā arī kuteriem. Tādēļ varam sevi uzskatīt par ekspertiem šajā jomā Latvijā.


Mūsu galvenie darbības virzieni:

  • Chiptuning – elektroniska dzinēja jaudas palielināšana pārprogrammējot automašīnas vadības bloku palielinot jaudu un dinamiku, bet nepalielinot degvielas patēriņu – vairāk informācijas šeit.

  • EcoTuninggalvenais uzdevums ir samazināt automašīnas degvielas patēriņu līdz pat 20%, saglabājot dzinēja jaudu – vairāk informācijas šeit.

  • Individuāls chiptuning – dzinēja jaudas palielināšanas vai ekonomijas programma tiek izstrādāta pēc individuālas klienta vēlmes.

  • Kravas Auto chiptuning Jā, kravas auto vadības bloku pārprogrammēšana ir effektīvs veids kā palielināt transporta veiktspēju un ievērojami ietaupīt izdevumus degvielas iegādē samazinot patēriņu līdz pat 10% – vairāk informācijas šeit

  • Chiptuning Traktoriem  - chiptuning  ir iespējams arī smagajai tehnikai – lauksaimniecības traktoriem, kombainiem, mežizstrādes tehnikai, ievērojami palielinot to veiktspēju un uzlabojot degvielas ekonomiju – vairāk informācijas šeit

  • Jaudas mērījumi un dzinēju regulēšana pie mums ir iespējams veikt jaudas mērījumus un dzinēja regulējumus uz jaudas stenda. Jaudas stends pieejams vienas ass piedziņas automobiļiem.

  • DPF atslēgšanadīzeļu cieto daļiņu filtra "atslēgšana". Šis pakalpojums ļauj atslēgt moderno dīzeļdzinēju izplūdes gāzu papildus attīrīšanas ekoloģisko funkciju, kas bieži ir defektīva, kā arī dažādu iemeslu dēļ rada problēmas pašam dzinējam.

  • Āutomātisko ātrumkārbu pārprogrammēšanaatsevišķām a/m iespējams pārprogrammēt ātrumkārbas vadības bloku, pielāgojot tās darbību atbilstoši klienta braukšanas vajadzībām.

  • Power Box Tuning – mēs piedāvājam arī dzinēja jaudas palielināšanu ar daudzkanālu PowerBox palīdzību. Piemērots auto, kuriem programmēšana nav iespējama - piemēram, Toyota dīzeļdzinējiem). Sīkāka informācija pieejama sazinoties ar mums pa tālruni vai e-pastu.

  • Subaru un Mitsubishi EVO Tuning – mēs piedāvājam arī Subaru un Mitsubishi turbo benzīna dzinēju pārprogrammēšanu, kas vienmēr tiek izpildīts kā individuāli izstrādāta programmatūra konkrētajam auto.

Mūsu galvenās vērtības ir pieredze, profesionāla komanda, augsta apkalpošanas kultūra un atbildība par padarīto.
Mēs piedāvājam garantiju mūsu veiktajam darbam, turklāt 2 nedēļu laikā pēc chiptuning veikšanas jūs varat atgriezties un saņemt atpakaļ samaksāto summu, kā arī oriģinālo programmatūru.


Chiptuning
Eiropā un citur pasaulē kļuva populārs pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā, kad aizvien vairāk ražotāji dzinējus sāka aprīkot ar elektroniski vadāmām degvielas iesmidzināšanas un aizdedzes sistēmām, kuru vadības un kontroles funkciju veic dzinēja vadības bloks. Šis ir visdrošākais un efektīvākais veids kā uzlabot motora veiktspēju, nesamazinot tā resursu.


2006. gadā aizsākām veiksmīgu sadarbību programmatūras izstrādes un testēšanas vajadzībām ar mūsu partneriem Austrijā – Allcartuning (ACT Vertriebs GmbH) www.allcartuning.com Šo uzņēmumu izvēlējāmies tā pieredzes, profesionālās attieksmes un ieguldītā darba, kā arī garantijas un tehniskā atbalsta klientiem dēļ. Esam kļuvuši par viņu oficiālajiem pārstāvjiem Baltijas valstīs un Krievijā.


No 2009. gada nodarbojamies arī ar auto meklēšanas un maršruta kontroles sistēmu pārdošanu un uzstādīšanu (plašāk par to
šeit), kā arī piedāvājam citus auto aksesuārus un pakalpojumus – jaudas stends, radaru detektori, parkošanās sensori, GPS navigācijas iekārtas u.c.


Tomēr mūsu pamatnodarbošanās ir un paliek dzinēja programmatūras optimizēšana jeb
chiptuning. Starp vairākiem tūkstošiem auto, ar kuriem esam strādājuši, ir vairāk kā 40 automašīnu markas. Vienmēr esam centušies piedāvāt pieejamu un piemērotu variantu dažādiem mūsu klientiem – no ierastajiem Volkswagen TDI un Hyundai  CRD dzinējiem līdz pat pilnīgi jauniem BMW X6M un Porsche 911.

Tas, ka esam tirgū jau 8 gadus, liecina par stabilu kompāniju ar stabilām vērtībām. Gaidām Jūs un Jūsu auto ciemos Daugavgrīvas ielā 31f!

 

Ar cieņu,

Jūsu Chiptuning.lv komanda