LV RU
Jaunumi


Galerija

» Vieglie auto »

Chiptuning vieglajiem auto parasti izvēlas, lai padarītu savu spēkratu dinamiskāku. Vai ir pazīstama sajūta, ka auto dzinējs tā īsti nevelk? Ir nebeidzamas problēmas ar dīzeļa cieto daļiņu filtru? Vai vienkārši vēlaties atbrīvoties no traucējoša ātruma ierobežotāja? Chiptuning šajā, kā arī virknē citu gadījumu ir visefektīvākais risinājums – iespējams krietni palielināt automašīnas jaudu un griezes momentu, vienlaicīgi pazeminot vai vismaz saglabājot esošo degvielas patēriņu.

Kas ir chiptuning?
Chiptuning ir dzinēja vadības bloka programmatūras optimizācija, ar mērķi to uzlabot vai pielāgot noteiktām vajadzībām. Tiek izmainīti vairāki dzinēja darbības parametri (piemēram: degvielas iesmidzināšanas daudzums, aizdedzes moments, turbokompresora spiediens u.c.).


Kāds ir rezultāts?
Dzinējiem ar turbo kompresoru, jaudas un griezes momenta palielinājums vidēji ir no 15 līdz 35 procentiem. Automašīnām ar atmosfēriskajiem (bez turbo vai mehāniskās piedziņas kompresoriem) dzinējiem veiktspējas uzlabojums ir 5 līdz 10 procentu robežās. Nemainot braukšanas stilu, paralēli jaudas ieguvumam, var tikt samazināts arī degvielas patēriņš!

Kādēļ to nedara pats auto izgatavotājs?
Ražotājs izgatavo tehniku globālajam tirgum. Tādēļ nepieciešams ievērot vairākus parametrus – piemēram, dzinēja izplūdes gāzu standartus, atšķirības gaisa temperatūrā, atmosfēras spiedienā u.c. Daudzviet pasaulē apdrošināšanas kategorijas, gada nodokļi un citas transporta līdzekļa izmaksas ir piesaistītas dzinēja jaudai. Tādēļ ražotājs allaž izvēlas „zelta vidusceļu”. Vai esat ievērojuši, ka vairāki auto ražotāji piedāvā vienādus dzinējus ar dažādiem jaudas un griezes momenta parametriem?


Vai chiptuning ietekmē dzinēja resursu?
Nē. Pārsvarā gadījumos, kad klients sastopas ar tehniskām problēmām, to izcelsme ir meklējama jau esošos tehniskos defektos (izdiluši vai bojāti turbokompresori, korekti nestrādājoši gaisa masas mērītāji, temperatūras devēji, bojātas degvielas padeves sistēmas utt.)
.

Vai chiptuning ir iespējams tieši manam auto?
Dzinēja vadības bloka programmas optimizāciju iespējams veikt vairumam dzinēju, kas aprīkoti ar elektroniski vadāmu degvielas iesmidzināšanas sistēmu, taču ir atsevišķi izņēmumi. Ja neatrodat savu auto mūsu datu bāzē, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu vai tālruni
67462888 un mēs sniegsim Jums konsultāciju.

Kādēļ izvēlēties CHIPTUNING.LV pakalpojumus?
Jo mūsu pieredze šajā biznesā ir 8 gadi un šajā laikā esam veikuši dažu tūkstošu auto dzinēju pārprogrammēšanu. Turklāt mēs sniedzam garantijas par mūsu produkta kvalitāti, kā arī piedāvājam nemainīgi augstu klientu apkalpošanas līmeni.